Searching Inventory...

Úvod

http://www.auta-jinak.cz/wp-content/uploads/2016/12/banner_1-1.jpg

Vítáme Vás na www.auta-jinak.cz

Již přez 10 let se zabýváme dovozem vozidel všech typů a značek ze zahraničí. Jedná se převážně o nehavarovaná vozidla. Ke konci tohotu roku jsme se rozhodli k realizaci vlastního prodeje vozidel za účelem lepších služeb pro naše zákazníky. Dále zajišťujeme dovoz vozidel objednaných na zakázku. Všechny námi nabízená vozidla mají platné originál doklady včetně STK + EMISE stačí pouze přihlásit na registru vozidel. Převážná většina automobilů je vč. originální servisní knihy. Rádi Vám pomůžeme s vyřízením potřebných dokumentů k registraci vozidla. Vystavení převozní značky a zprostředkování povinného ručení je samozřejmostí. Vše vyřízeno na místě během několika minut. V případě zájmu můžeme zprostředkovat i havarijní pojištění.

Veškeré námi nabízené vozy jsou předem prověřené!!! Tudíž se nemůže stát, že v případě reklamace se zjistí, že majitel vozidla je tzv. černá duše (bezdomovec). V případě jakýchkoliv opodstatněných reklamací jednáte vždy s původním majitelem vozidla!!! Tudíž v naší nabídce nehledejte desítky či stovky vozů.

Na naše vozidla poskytujeme doživotní záruku na původ vozidla a stav najetých kilometrů!!!

Zkušební jízda je vždy samozřejmostí a to včetně prohlídky vozidla v našem partnerském servisu. Vozidlo si můžete zkontrolovat s Vaším mechanikem. Veškeré nabízené služby jsou v naší režii, tudíž zcela ZDARMA!!!